İhtiyaç Kredisi

Her türlü ihtiyaca yönelik olarak kredi ekstranın çeşitli kredi türleri bulunmaktadır. İhtiyaç Kredisi, kredi türünün ana başlığı olup, Evlilik Kredisi, Eğitim Kredisi, Eşya Kredisi, Mesleki İhtiyaç Kredisi, Sağlık Kredisi, Tatil Kredisi ve İpotekli İhtiyaç Kredisi gibi alt kredi türleri mevcuttur.

Evlilik kararı almış olan çiftler, düğün ve yeni ev kurmak için yaptıkları tüm masraflara yönelik ihtiyaç kredisi türü olan Evlilik Kredisi başvurusunda bulanarak, evlilik hayallerine daha hızlı ulaşabilirler.

Yüksek lisans yapmak isteyen, üniversite döneminde nakit ihtiyacı olan ya da yurtdışında okumak isteyen öğrenciler ile her yaşta çocuklarının iyi bir eğitim almasını isteyen ebeveynler Eğitim Kredisi ile bütçe planlamalarını yapabilirler.

Eşyalarını ve mobilyalarını yenilemek isteyen ya da ilk evini kuracak kişiler Kredi ekstranın sunmuş olduğu Eşya Kredisi ile evlerini hayal ettikleri gibi düzebilirler.

Mesleki ihtiyaç kredisi ise kendi işinizi kurmak için gerekli olan finansmana sahip olabilirsiniz. Bu kredi türü ile doktorlar kendi özel muayenehanesini açabilir, kendi işinin patronu olmak isteyen herkes girişim faaliyetinde bulunabilir.

Ameliyat olmanız gereken durumlarda, yüklü hastane masraflarınızda, sigortanızın karşılamadığı estetik operasyonlarınızda ve hayatınızın en güzel anını tadacağınız doğum masraflarında siz de Sağlık Kredisi çekerek, tüm sağlık durumlarınızda nakit para sıkıntısı yaşamazsınız.

Yaz tatili, yurtiçi tatili ve yurtdışı tatili, kayak tatili ya da kültür turları… Çalışma hayatının stresini atabileceğiniz ve yeni yerler keşfedip eğlenebileceğiniz tatil fırsatlarını Tatil Kredisi ile anında gerçekleştirebilirsiniz. Uzun süredir gitmek istediğiniz ve hayalini kurmuş olduğunuz tatilin hayalini kurmak yerine, hayalinizi tatil kredisi ile hemen gerçekleştirebilir, tatil masraflarınızı daha sonra taksitler halinde geri ödeyebilirsiniz.

Hemen İhtiyaç Kredisine Başvur